نقش موشک‌های «قاسم» و «عیاش» در عملیات «شمشیر قدس» + عکس
جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۷:۵۱
میزان
فصل سیاست - موشک‌های «قاسم»، «عیاش» و دیگر محصولات موشکی رادار گریز ساخت جبهه مقاومت است که در نبرد اخیر 12 روزه غزه از ابزار مهم پیاده‌سازی معادله وحشت در سرزمین‌های اشغالی بودند.

عملیات «شمشیر قدس» توسط جبهه مقاومت علیه حملات و جنایات رژیم صهیونیستی ساختار پوشالی گُنبد آهنین این حصار امنیت آفرین پوشالی رژیم کودک‌کُش و تروریست را با بارش موشک‌های بومی ساخته مقاومت در هم شکست و نشان داد گنبد آهنین در برابر موشک‌های مقاومت تار عنکبوتی بیش نیست.

فصل سیاست


«شمشیر قدس» ، معادله وحشت را در سرزمین‌های اشغالی با موشک‌هایی نظیر «قاسم» ، «عیاش» پیاده کرد.


کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
ساکنان سرزمین‌های اشغالی از ترس قدرت موشکی مقاومت در پناهگاه‌ها زندگی می‌کنند، جبهه مقاومت به رژیِم جعلی صهیونیستی ثابت کرد که دوران بزن درو به اتمام رسیده است و موشک را با موشک پاسخ می‌دهد.

فصل سیاست


معرفی موشک «عیاش 250 »
موشک «عیاش 250 » یکی از موشک‌های بومی ساخت گروه‌های مقاومت در فلسطین است، این موشک با بُرد بیش از 250 کیلومتر از قدرت تخریب بسیار بالایی برخوردار است.
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
معرفی موشک «بدر 3»
موشک «بدر 3 » محصولی دیگر از جبهه مقاومت است که در پاسخ‌ها به حملات رژیم صهیونیستی در آسمان سرزمین‌های اشغالی در اجرای معادله وحشت و رخ نمایی عملیات شمشیر قدس، درخشش قدرت مقاومت را به سران این رژیم جعلی نشان داد.

فصل سیاست


جبهه مقاومت موشک «قاسم» را به یاد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ساخت و در عملیات شمشیر قدس، شلیک موشک «قاسم» گوشه‌ای کوچک از انتقام شهیدان مقاومت به ویژه سیدالشهدای مقاومت به دست رزمندگان مقاومت فلسطینی بود، بُرد موشک قاسم به تل‌آویو می‌رسد و تل‌آویو زیر روز چَتر دفاع مقاومت با محصولات دفاعی همچون موشک قاسم قرار دارد.
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
«A120» از دیگر محصولات دفاعی جبهه مقاومت در حوزه موشکی است که به نام یکی از فرماندهان شهید مقاومت رائد العطار نامگذراری شده است، این موشک با برخورداری از کلاهک‌های انفجاری از قدرت تخریب بالایی قرار دارد می‌تواند اهداف دشمن را در فاصله 120 کیلومتری منهدم کند.

فصل سیاست


«j 80،sh85» از دیگر موشک‌های ساخت شده در جبهه مقاومت است، با برد بیش از 100 کیلومتر رادار گریز هستند و سامانه‌های راداری گُنبد آهنین قدرت رهگیری آنها را ندارند.
درخشش «عیاش» و «قاسم» در آسمان گُنبد آهنین زنگ‌زده
خالد قدومی نماینده حماس در تهران در گفت‌وگویی با میزان، به شلیک موشک عیاش با برد 250 کیلومتری در جریان پاسخ موشکی مقاومت فلسطین به جنایات رژیم صهیونیستی طی نبرد غزه، گفت: تحلیل‌گران رژِیم صهیونیستی اعتراف کردند که آسمان سرزمین‌های اشغالی آشیانه موشک‌های مقاومت است.
موشک‌های جبهه مقاومت بومی هستند
نماینده حماس در تهران در پاسخ به این سؤال که آیا موشک‌های جبهه مقاومت فلسطین بومی هستند؟، بر بومی بودن موشک‌های جبهه مقاومت به خصوص در فلسطین تأکید کرد و افزود: موشک‌های شلیک شده از سنگر مقاومت فلسطین به سمت مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی عاریه‌ای نیست.
جبهه مقاومت فلسطین در نبرد غزه، معادله وحشت در سرزمین اشغالی را رقم زد
صلاح زواوی سفیر فلسطین در تهران نیز در گفت‌وگویی با میزان، در پاسخ به این سؤال که موشک و تجهیزات نظامی در اختیار جبهه مقاومت فلسطین بومی است، چه الگویی پشت سر تحقق پیروزی رزمندگان اسلام در این جبهه حق علیه باطل بود؟، گفت: بدون کمک جمهوری اسلامی ایران نمی‌توانستیم همچین پیروزی بزرگی را در سنگر مقاومت برابر تجاوز این رژِیم غاصب داشته باشیم، خدا ملت بزرگ ایران و رهبر معظم انقلاب را حفظ و شهدای شما و مقاومت جهان اسلام را و به خصوص فلسطین در بهشت بَرین با پیغمبران و صالحان محشور بفرماید به امید آزادی کل فلسطین ان‌شاءالله .
وی اظهار داشت: جبهه مقاومت فلسطین در نبرد 12 روزه غزه، معادله وحشت در سرزمین اشغالی را رقم زد، شهدای زیادی را در این جریان از دست دادیم، قطعاً شهدای ما در بهشت و کشته شدگان آن‌ها در جهنم خواهند سوخت.
بیشتربخوانید: سفیر سوریه در ایران: پیروزی‌های امروز جبهه مقاومت فلسطین حاصل مجاهدت شهید سلیمانی است شلیک موشک‌های مقاومت از مکان‌ها و زوایای مختلف به سرزمین‌های اشغالی/ شکست صهیونیست‌ها علی‌رغم بهره‌گیری از سلاح‌های 730 میلیون دلاری مجهز به بمب‌های نقطه‌زن/ هدف‌گذاری فلسطین برای ساخت سری جدید موشک «قاسم» ایران شریک پیروزی فلسطین در مقاومت 12 روزه/ انتقال پرواز‌های صهیونیست‌ها از ترس موشک‌های بومی/ پشت سر مقام معظم رهبری در مسجدالاقصی نماز خواهیم خواند طلب 3 میلیارد و 200 میلیون دلاری ایران از آمریکا درباره 996 قرارداد نظامی/ بُعد حقوقی پرونده خرید‌های نظامی ایران و انگلیس حل شده، ولی گره «سود» باقی است/ برجام گشایشی نداشت بلکه باعث استمرار تحریم‌های تسلیحاتی شد موشک «دهلاویه»؛ شکارچی تجهیزات زرهی دشمن
انتهای پیام/
http://localhost:15825/Fa/News/2686853/نقش-موشک‌های-«قاسم»-و-«عیاش»-در-عملیات-«شمشیر-قدس»-عکس
بستن   چاپ