داد و فریاد حاج آقا بعد از ثبت‌نام/ کاندیدای کراوات‌زده در صف ثبت‌نام/ کاندیدای ریاست جمهوری که می‌تواند زلزله را پیش‌بینی کند
پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷:۱۱
باشگاه خبرنگاران جوان
فصل سیاست - سومین روز از ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری 1400 با حواشی و اتفاقات خاصی همراه بود.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، انتخابات 1400 هم مانند هر انتخابات دیگری پر از اتفاقات حاشیه‌ای است؛ برای مثال هنوز هم وقتی که زمان ثبت نام نامزد‌های داوطلب ریاست جمهوری می‌رسد ستاد انتخابات وزارت کشور شاهد افرادی است که شاید صِرف بخاطر پرکردن زمان و یا تفریح آمده اند تا نام خود را برای انتخابات بنویسند، اگرچه که مصوبه شورای نگهبان باعث شد که تعداد این افراد از هر ساله کم‌تر باشد، اما باز هم برخی ها مسیرشان به خیابان فاطمی خورده و آمده بودند تا سوژه خبری رسانه ها را تکمیل کنند.
داد و فریاد حاج آقا بعد از ثبت‌نام
حاشیه صبحگاهی امروز وزارت کشور حضور پیرمردی بود که داد و فریاد در وزارتخانه را به سکوت ترجیح داد و پس از ثبت نام شروع به فریاد زدن کرد که ماموران امنیتی وزارت کشور به او تذکر دادند.


کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
آقایان کراوات‌زده و پاپیونی در صف ثبت‌نام
ساعت 9 صبح بود که جوانی با ظاهری اتوکشیده و کراوات وارد وزارت کشور شد و برای ثبت نام ریاست جمهوری سیزدهم اقدام کرد.

فصل سیاست


فصل سیاست


کاندیدای ریاست جمهوری که می‌تواند زلزله را پیش‌بینی کند
علیرضا الوانی 46 ساله از یاسوج آمده و معتقد است می تواند زلزله را پیش بینی کند. او می گوید هنوز جا دارد و مردم ایران باید ظلم ببینند.
در حال تکمیل...
http://localhost:15825/Fa/News/2621390/داد-و-فریاد-حاج-آقا-بعد-از-ثبت‌نام-کاندیدای-کراوات‌زده-در-صف-ثبت‌نام-کاندیدای-ریاست-جمهوری-که-می‌تواند-زلزله-را-پیش‌بینی-کند
بستن   چاپ